WARSZTATY DLA IMPROWIZATORÓW

LINK DO REJESTRACJI
———————————————————–
🐰 –> http://improfest.conrego.com/ <— 🐰
———————————————————–

Regulamin warsztatów: https://bit.ly/304KJlk
Rozkład graficzny i opisy warsztatów: https://bit.ly/2zezQ4R
Wydarzenie na FB: Warsztaty zagraniczne / ImproFest 2019 / Kraków / PL

————————————————–

Serdecznie zapraszamy improwizatorów i aktorów z całej Polski na warsztaty improwizacji podczas festiwalu ImproFest.

W tym roku do poprowadzenia warsztatów zaprosiliśmy wspaniałych trenerów z zagranicy – są to improwizatorzy z legendarnej Grupy Baby Wants Candy: Timothy Sniffen, John Hartman, Will Jacobs, Kiki Mikkelsen, Katy Berry, Brian Heveron-Smith.

Warsztaty prowadzone w języku angielskim.
Do udziału w warsztatach wystarczy podstawowa znajomość języka.

Koszt warsztatów zagranicznych to:
250 zł za warsztat czterogodzinny,
300 zł za musicalowy warsztat czterogodzinny,
590 zł za musicalowy warsztat ośmiogodzinny.

Dla osób, które wybiorą więcej niż jeden warsztat oferujemy karnet festiwalowy w promocyjnej cenie 49 zł.

Zgłoszenie na warsztaty jest jednoznaczne z zapoznaniem się z regulaminem i jego akceptacją.

—————————————————–
Szczegółowe informacje o trenerach.
—————————————————–

John Hartman
Pisarz i aktor. Mieszka w Los Angeles. W ostatnim czasie można było oglądać go w serialach takich jak: The Good Place (NBC), Młody Sheldon (CBS), Trial & Error (NBC) i Skorpion (CBS). Grał też role w Dwie spłukane dziewczyny (CBS), Rodzina w Oparach (Netflix), Superior Donuts (CBS) i Pohamuj entuzjazm (HBO). Przed rozpoczęciem kariery serialowej był stałym członkiem chicagowskiego teatru Second City, gdzie napisał i grał w dwóch rewiach: Panic on Cloud 9 (nominacja do Nagrody Josepha Jeffersona dla Najlepszego Aktora) oraz Depraved New World za którą otrzymał Nagrodę Josepha Jeffersona dla Najlepszego Aktora. Jest autorem i wykonawcą dwóch monodramów w teatrze Annoyance: Your Friends and Enemy i Sorry Sorry I Miss You. Obie sztuki nagrodzono Nagrodą Krytyków Time Out Chicago. Występował także solo na deskach festiwalu TBS Just for Laughs, w teatrze UCB w Nowym Jorku oraz na scenie Comedy Central w Los Angeles. John jest absolwentem CBS Diversity Showcase 2016 i występuje w Los Angeles w każdy piątek wieczorem na UCB Sunset z Baby Wants Candy, którego jest członkiem od 10 lat.

Katy Berry
Komiczka, pisarka, piosenkarka, aktorka głosowa i freestylerka. Twórczego pisania uczyła sie w nowojorskiej New School, improwizacji w Magnet Theater a pisania skeczy w Upright Citizens Brigade Theater (UCB). Ostatnie 6 lat Katy, to głównie podróże z żywymi legendami musicalu improwizowanego Baby Wants Candy oraz North Coast. Video z jej instruktażem nt. sztuki tworzenia komedii i pisania prezentowano m.in. na łamach Vulture, VH1, Reductress, Studio360, Bustle i wielu, wielu innych. Jeżeli chcesz zapoznać się z jej twórczością, odwiedź: katyberrycomedy.com

Tim Sniffen
Pisarz i aktor zamieszkały w Nowym Jorku. Niedawno ukończył pisanie piątego sezon sketch show Live From Here, transmitowanego przez National Public Radio. Tim pisze też m.in. do New Yorkera i McSweeney’s Internet Tendency. Był też konsultantem scenariusza nowo powstającego serialu Work In Progress, produkowanego przez Showmax. Z Baby Wants Candy gra od 2003. Przez 3 lata był członkiem asystentem scenicznym i członkiem objazdowego show w teatrze Second City (Chicago).

Will Jacobs
Improwizator mieszkający na co dzień w Nowym Jorku, gdzie występuje na deskach teatrów Upright Citizens Brigade i Magnet Theaters. Grał gościnną rolę w show The Other Two produkowanym dla Comedy Central. Występuje w cotygodniowym show Baby Wants w teatrze UCB oraz uczestniczy w ich tournee z którym zawędrował już m.in. na festiwal Adelaide Fringe (Australia). A i jeszcze jedno – Will prawie zawsze ma coś pomiędzy zębami.

Kiki Mikkelsen
Zajmuje się improwizacją, aktorstwem i muzyką. Mieszka w Queens (Nowy Jork). Od ponad 4 lat związana z Baby Wants Candy. Odwiedziła już z nimi festiwale takie jak Adelaide Fringe (Australia) i Edinburgh Fringe (UK), gdzie zagrała w jednym z największych scenariuszowych hitów grupy pt: Thrones! The Musical Parody. Obecnie, poza BWC, gra cotygodniowe show w teatrze UCB (Nowy Jork), w tym spin offie Shamilton (improwizowanym formacie muzycznym wzorowanym na “Hamiltonie”). Kiki rozpoczęła swoją przygodę z improwizacją w 2012 w Nowym Jorku. Ma też tytuł licencjacki w dziedzinie wokalistyki zdobyty na Oklahoma City University. Poza sceną UCB występuje też w miejscach takich jak Green Room 42, the PIT oraz Magnet Theatre. Więcej informacji na jej temat można znaleźć na kikimikkelsen.com.

Brian Heveron-Smith
Jest reżyserem muzycznym, pianistą, perkusistą, kompozytorem i komikiem. Grał na scenach w Europie, Australii, Afryce i Ameryce Północnej oraz na terenie wód międzynarodowych, występując na jednym z norweskich liniowców. Jest dyrektorem muzycznym Baby Wants Candy, komika Chrisa Flaminga, grupie edukacji artystycznej Queens College oraz chóru
Congregational Church of Huntington. Brian podróżował na tournee razem z Second City, Story Pirates, mnóstwem zespołów jazzowych i rockowych. Piosenki i ścieżki dźwiękowe napisane przez Briana były wykorzystywane m.in. w hitach takich jak Gayle oraz w podcastach Thrilling
Adventure Hour i Literati. Wśród skomponowanych przez niego albumów komediowych warto wspomnieć o The Great Heveron oraz Christmas Is Another Word For Christmas.

—————————
Opinie o trenerach.
—————————

“Baby Wants Candy widziałem parę razy na festiwalu w Edynburgu. Od tej pory próbowałem ich zaprosić do Polski. Po trzech latach prób, w końcu się udało! Jest to najlepszy improwizowany musical jaki widziałem w życiu. Cieszę się że i Wy zobaczycie go na żywo :)”
Alan Pakosz

“Baby Wants Candy zrobili zdecydowanie najlepszy improwizowany musical jaki widziałem w życiu. Wyzwolona formuła spektaklu, swobodny ciąg skojarzeń i genialne umiejętności wokalne składają się na wspaniałe show. Na tegorocznym ImproFeście zdecydowanie MUST SEE.”
Mateusz Płocha

„Baby Wants Candy to jakość sama w sobie. To doskonali performerzy i wokaliści. Ich przedstawienia przewróciły mój swiat do góry nogami, że „tak też można”. Moja ogromna inspiracja i wzór. Tego show nie można przegapić!”
Aleksandra Markowska