IRGA

IRGA

irga (Wrocław) – “Tymczasem”

irga to muzyk jazzowy, ekonomista, psycholog, inżynier, aktor, matematyk, programista i politolog. Spektrum doświadczeń tworzy niepowtarzalną mieszankę, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Występujemy we Wrocławiu regularnie od października 2016 roku, a kilka razy zdarzyło się nam nawet, że ktoś na ulicy krzyknął: „o, to ci z irgi!”.

A z ciekawostek, irga to w Polsce nazwa ziemniaka, ale w Indonezji to nazwa jakiegoś programu rozrywkowego dla nastolatków, przez co otrzymujemy kilka wiadomości w tygodniu w języku indonezyjskim.

„Tymczasem” – Przedstawimy historię ludzi, których połączyło jedno miejsce. Wy wybierzecie to miejsce i przeniesiemy się tam na czas spektaklu. Co może się w nim wydarzyć przez kilkadziesiąt minut?

Na przykład w takim kasynie. Przy jednorękim bandycie słychać okrzyki szczęścia i dźwięki sypiących się monet. W biurze piętro wyżej mężczyzna w garniturze siedzi przywiązany do krzesła. W pokoju na uboczu nowy krupier przygotowuje rosyjską ruletkę. A wszystkiemu na ekranach przygląda się, jedząc kanapkę, podstarzały ochroniarz. Gdzie przeniesiemy się tym razem? Dyskrecja zapewniona!

fb: irga