DAVID RAZOWSKY & JONATHAN PITTS

DAVID RAZOWSKY & JONATHAN PITTS

David Razowsky & Jonathan Pitts – “Masters show”

“Masters show” to wyjątkowy improwizowany spektakl w którym wystąpią David Razowsky i Jonathan Pitts. Znani na całym świecie improwizatorzy połączą siły by razem bawić krakowską widownię.

 

David Razowsky jest byłym dyrektorem artystycznym Second City w Los Angeles oraz gospodarzem wielokrotnie nagradzanego podcastu ADD Comedy with Dave Razowsky. Podróżuje po całym świecie, ucząc i występując (Australia, Irlandia, Włochy, Niemcy, Holandia, Wielka Brytania, Nowa Zelandia).
Jako aktor w Second City występował między innymi z Martinem Shortem, Stevem Carellem, Stephenem Colbertem, Rachel Dratch, Chrisem Farleyem i Amy Sedaris. Reżyserował: The Second City Mainstage, The Second City Hollywood, The Second City Detroit i The Second City National Touring Company. Jest konsultantem w Dreamworks, nauczycielem w Steppenwolf Theater, wykładowcą na Uniwersytecie Stanowym w Kalifornii. Jest członkiem Reduced Shakespeare Company, występował w ich sztuce The Complete Works of William Shakespeare, Abridged. Strona internetowa: www.davidrazowsky.com

 

Jonathan Pitts to wielokrotnie nagradzany artysta teatru Impro z Chicago z ponad 30-to letnim doświadczeniem. Jest twórcą, reżyserem, improwizatorem, producentem i nauczycielem. Pełni również funkcję założyciela i dyrektora Chicago Improv Productions.

Inne role:

  • Chicago Improv Festival (współtwórca i producent przez ponad 20 lat)
  • College Improv Tournament (twórca i producent przez 10 lat)
  • Teen Comedy Fest (producent przez ponad 2 lata)
  • Second City (trener i nauczyciel przez 16 lat, współautor książki o improwizacji)

Występował i uczył w 12 krajach oraz w wielu Stanach Ameryki. Wziął udział w ponad 1,250 improwizowanych show. Jest twórcą przedstawień: “The Make ‘Em Ups”, „The Oracle”, „The Silent Movie”, “Solo Plus One”, “Stopwatch”, and „Storybox Unscripted Theatre”.

Przez trzy lata z rzędu wybierany był przez magazyn New City jednym z 50 najlepszych artystów teatralnych w Chicago, udzielił wielu wywiadów w książkach, gazetach, podcastach, radiu i telewizji.