BABY WANTS CANDY

BABY WANTS CANDY

Baby Wants Candy

BWC jest uznawana przez wielu za grupę tworzącą najlepsze improwizowane musicale na świecie. BWC posiada swoje oddziały w Chicago (Second City), Los Angeles (UCB) i w Nowym Jorku (UCB), ale działa też na skalę międzynarodową. W swoim dorobku mają ponad 3000 całkowicie improwizowanych musicali i tysiące fanów od Chicago, przez Nowy Jork do Singapuru czy Szkocji.

BWC pomogło zaistnieć takim komediowym talentom jak:
Aidy Bryant (Saturday Night Live), Jack McBrayer (30 Rock), Peter Gwinn (Colbert Report), Thomas Middleditch (HBO’s Silicon Valley), Lauren Conlan Adams (The Unbreakable Kimmy Schmidt), Jessica McKenna (Party Over Here), Nicole Parker (Elephaba in Wicked on Broadway) i wielu innych.

„Improvised musical”

Improwizowany musical to całkowicie oparty o sugestie publiczności, akompaniowany przez zespół muzyczny spektakl, który jest niczym jazdą na roller-coasterze, gdzie pojawiają się spontaniczne choreografie taneczne, rymowane wersy i błyskotliwe, wprowadzające w zachwycenie komediowe wątki. Każdy musical jest zarówno premierą jak i ostatnim spektaklem. Widownia krzyczy tytuł musicalu, jakiego jeszcze nigdy nie było na świecie. Pierwszy tytuł, który aktorzy usłyszą staje się tytułem tego premierowego show.

 

www.babywantscandy.com
fb: Baby Wants Candy