W GORĄCEJ WODZIE KOMPANI

W GORĄCEJ WODZIE KOMPANI

W GORĄCEJ WODZIE KOMPANI – antyczna grupa improwizacji z Trójmiasta, działająca w latach 2006-2013.
WGWK z przyjemnością informuje o swojej się reaktywacji na występ specjalny.

Innymi słowy – Alan Pakosz zadzwonił z Krakowa i mówi tak: „A może wystąpilibyście jako Kompani na urodzinach AD HOC-ów podczas ImproFestu?” Okazało się, że wystąpilibyśmy. Ochoczo nawet.Więc się zawiązujemy na nowo, na chwilę. I z najwyższą radością pykniemy występ przyjaciołom na sto lat!

Na początku występowaliśmy pod szyldem Teatru Wybrzeżak, potem nazwaliśmy się W Gorącej Wodzie Kompani, potem skróciliśmy do Kompanów, a potem się rozwiązaliśmy. Był czerwiec 2013, daliśmy se po całusie w łezki, które chciały płynąć i poszliśmy w różne projekty (w większości improwizowane).

Nasz skład na samym początku brzmiał tak: Ewa Czernowicz, Małgorzata Kubicka, Małgorzata Różalska, Magdalena Walaszczyk, Karolina Wróbel, Szymon Jachimek, Paweł Kukla, Łukasz Ławniczak, Kacper Ruciński, Kuba Śliwiński, Hubert Świątek i Wojciech Tremiszewski. Obecnie kilka panieńskich nazwisk przeszło na matrymonialne. Narodziło się kilkoro Kompaniątek, doszło trochę biżuterii, zmarszczek – ogólnie czas płynie.

Niedługo listopad, wspaniały festiwal ImproFest, więc bierzemy gorącą kąpiel i przykompaniowujemy się do Krakowa. Uda się nam to w prawie pełnym składzie – niestety niektórym wcześniej już zaplanowane sprawy uniemożliwiają pojawienie się fizyczne.

Dzięki AD HOC-owi za koncept i zaproszenie. Impro jest fajne. Kompani życzą wszystkim wszystkiego najlepszego!