THE BOYS / SUSAN MESSING, RACHAEL MASON

THE BOYS / SUSAN MESSING, RACHAEL MASON

The Boys

Nasz spektakl:

Susan i Rachael jako The Boys.

Przemierzyły cały glob ze swoim niezapomnianym i niepokornym spektaklem. Oddzielnie są wielkimi siłami natury. Razem – biorą świat w posiadanie. Gwarantują show, które zachwyca i nie daje o sobie zapomnieć, oraz warsztaty, które zmienią Wasze spojrzenie na impro.

Brałyśmy udział w:

Edmonton Improvaganza

North Carolina Comedy Arts Fest

ImproFest Sweden

Providence Improv Festival

Funny Women’s Fest

East Texas Comedy Festival

Crossroads Comedy Festival

Chicago Improv Festival

San Diego Improv Festival

Femproviser Festival

Wszędzie nabruździłyśmy.

Kim jesteśmy?

Susan Messing – pochodzi z New Jersey, absolwentka studiów aktorskich na Uniwersytecie Northwestern, improwizuje od 30 lat. Była członkiem iO Theatre, sceny Second City oraz jedną z założycielek chicagowskiego Annoyance Theatre. Tworzyła i występowała w iO Chicago, iO West w Hollywood, The Annoyance Theatre, The Second City i w wielu innych miejscach w całym kraju. Pracuje jako instruktor na Uniwersytecie DePaul, uczy także w szkole w Steppenwolf i na Uniwersytecie w Chicago. Jej występ stand-upowy z lalką Jolly można było zobaczyć w HBO (podczas US Comedy Arts Festival w Aspen), w Comedy central’s Premium Blend i programie Late Fridays w NBC. Dumna jest też ze swej filmowej roli striptizerki w Let’s Go to Prison. W każdy wtorek gra w swej sztuce w iO w Molly, w czwartki natomiast można ją zobaczyć w jej show Messing with a Friend, które właśnie obchodzi 10 rocznicę w Annoyance Theatre.

Improwizatorka roku” – Chcago Improv Festival

Najlepsza improwizatorka” – Chicago Reader

Najzabawniejsza kobieta w Chicago” – Chicago Magazine

Rachael Mason – swą karierę improwizatorską zaczynała w Skidmore College, siedzibie National College Comedy Festival, z grupą Ad-Liberal Artists. Po ukończeniu studiów z Literatury Angielskiej skupiła się na Studiach Szekspirowskich i przeniosła się do Chicago, by studiować impro z Del Close. Obecnie jest kierownikiem Advanced Improvisation dla The Second City, gdzie stworzyła programy: Impro Sceniczne, Impro Dramatyczne oraz Historia Seriali Satyrycznych dla Centrum Szkolenia The Second City. Wraz z Baby Wants Candy występowała w improwizacjach musicalowych podczas Fringe Festival w Edynburgu, reżyserowała w The Annoyance, grała z The Hot Karl podczas ComedySportz oraz pełniła niemal każdą z możliwych funkcji w iO (była tam Dyrektorem Centrum Szkoleniowego przez 8 lat). Zaliczyła też The Spoletto Festival z grupą The Second City National Touring Company, a obecnie jest w obsadzie The Second City Improv All-Stars w The Up Comedy Club.

“Nauczyciel roku 2016-2017” – The Second City