KLANCYK

KLANCYK

Dzień dobry, nazywamy się teatr improwizowany Klancyk. Od 10 lat zajmujemy się improwizacją teatralną. W naszym wydaniu oznacza to, że tworzymy spektakle, w których za scenariusz służy nam porozumienie i zgoda na wszystko czego nie planowaliśmy, a co wydarza się między nami na scenie. Wszystko co zaskakujące i nieoczekiwane; wszystko co emocjonalne i angażujące; wszystko, co buduje opowieść, postać i relację. Wszystko, co jest energią i więzią. Wszystko, co jest prawdą. Wszystko, co jest głupim żartem. Wszystko, co jest piosenką i tańcem. Wszystko, co jest słowem, a jest scenografią i wszystko, co jest gestem, a jest kostiumem. Każdy spektakl jest niepowtarzalny. Każdy tworzy się gdzieś pomiędzy ośmioma facetami i parą krzeseł.
Najczęściej można nas spotkać w warszawskim Klubie Komediowym. Więcej informacji o nas można znaleźć na stronie klancyk.pl

Tymczasem gdzieś indziej feat. Paweł Szamburski
Zapraszamy na co najmniej w 90% rymowany poemat dygresyjny.

Poznajcie bohatera. Dowolnego bohatera, takiego wymyślonego przed chwilą na oczach publiczności. Wyruszcie z nim w podróż, która zmieni jego życie. Rymowaną podróż. Względnie rymowaną. Taką w 90% rymowaną*. Zobaczcie też całe mnóstwo scen pobocznych, odrębnych, nieco wyrwanych z kontekstu, ale nie martwcie się – mamy teoretyczny powód dla epizodów prawie zupełnie niezwiązanych z fabułą. Oprawę muzyczną spektaklu tworzy multiinstrumentalista Paweł Szamburski, który do rymowanych słów dodaje poezję dźwięków. Przynajmniej mamy taką nadzieję.

*) Organizator zastrzega sobie prawo zmiany ilości i dokładności rymów

fb: Klancyk