HURT LUSTER

HURT LUSTER

Hurt Luster jest grupą improwizacji teatralnej w skład, której wchodzą Marta Iwaszkiewicz, Aleksandra Markowska i Joanna Pawluśkiewicz. Grają długie formy teatralne, spektakle bez przygotowania, na żywo, na oczach publiczności. Uczyły się warsztatu w iO Theater, Second City, Anooyance Theater i UCB. W 2015 i 2016 roku występowały na Del Close Marathon organizowanym przez UCB w Nowym Jorku. Współpracują z Klubem Komediowym, uczą w Szkole Impro. Na Improfeście zaprezentują autorski format, który opiera się na ich intuicji i wspólnej wrażliwości. Pokażą wiele pozornie niezwiązanych ze sobą scen z udziałem najróżniejszych postaci. Bez klasycznych montaży, nie prosząc o słowo inspiracji, zagrają różne zdarzenia opierając się na jednej zasadzie: gdy jedna coś zmieni, inna się dostosuje, gdy jedna coś doda, trzecia doda do niej. historie będą wracać, czegoś się dowiemy, może wnioski wyciągniemy, a i tak na końcu będzie szaleństwo.

Joanna Pawluśkiewicz- pisarka, scenarzystka, improwizatorka. Autorka powieści „Pani na domkach” i „Telenowela”, współautorka projektu „Nowe Legendy Miejskie”, „Duży Pies nie szczeka”. Współpracuje z HBO Polska. Współtwórca Klubu Komediowego w Warszawie.

Aleksandra Markowska – wokalistka, improwizatorka, nauczycielka. Śpiewa w zespołach Danusi Amarylis, Klipsy Panda, realizuje własne projekty. Śpiewała w pierwszym chórze jazzowym w Warszawie (Jazz City Choir) i chórze The Voices. Twórczyni pierwszego polskiego musicalu improwizowanego, produkowanego w Klubie Komediowym.

Marta Iwaszkiewicz – improwizatorka w wielu składach. W Szkole Impro uczy improwizacji dorosłych i dzieci. W chwilach wolnych studiuje kulturoznawstwo.

fb: Hurt Luster